Znaki BHP

Znaki bezpieczeństwa i higieny pracy - Znak BHPWypadki zdarzają się wszędzie, zarówno w miejscach pracy o zwiększonym występowaniu czynników ryzyka, jak i w blokach mieszkalnych czy domach prywatnych. Aby zminimalizować możliwość ich wystąpienia, należy odpowiednio oznakować dane pomieszczenie lub teren. Znaki BHP dostarczają osobom przebywającym w ich okolicy jasnych i czytelnych informacji. Może to być wskazanie najbliższej drogi do wyjścia ewakuacyjnego, sposób otwarcia drzwi, komunikat o położeniu apteczki czy telefonu alarmowego. W ofercie posiadamy także znaki informacyjne o miejscu zbiórki w razie wystąpienia zagrożenia oraz szereg znaków ostrzegawczych, takich jak niski próg czy „uwaga stopień”.

Znaki bezpieczeństwa i higieny pracy - dostępne w sklepie internetowym już dziś!

W kategorii znaków BHP (znaki bezpieczeństwa i higieny pracy) mamy również profile ochronne fotoluminescencyjne wykorzystywane w szpitalach, warsztatach, szkołach, garażach i wielu innych pomieszczeniach. Są one wyjątkowo wytrzymałe, elastyczne i bardzo dobrze widoczne dzięki użyciu specjalnych kolorów. Samoprzylepna powierzchnia umożliwia szybki oraz bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu. W ofercie znajdują się także znaki ostrzegawcze BHP wskazujące np. na obecność niebezpiecznych materiałów oraz różnego rodzaju znaki informacyjne bhp i znaki zakazu.

Znaki bezpieczeństwa BHP należy umieszczać w takich miejscach, aby były łatwo dostępne dla wzroku osób przebywających w obiektach. Powinny w maksymalnym stopniu ułatwiać poruszanie się w trakcie sytuacji awaryjnych. Tablice informacyjne i instrukcje postępowania w trakcie pożarów muszą znajdować się w pobliżu sprzętu gaśniczego, aby ludzie, którzy nie odbyli specjalistycznego szkolenia byli w stanie dzięki nim skorzystać na przykład z gaśnic. Nasz sklep internetowy oferuje znaki bhp oraz szereg akcesoriów ostrzegawczych.

Znaki bezpieczeństwa na płycie PCV

Dostępne u nas oznaczenia są odporne na promieniowanie UV oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Posiadamy niemal 1500 różnego rodzaju znaków informacyjnych, ostrzegających i innych, stosowanych w rozmaitych obiektach oraz pomieszczeniach. Na bieżąco aktualizujemy ofertę i przyjmujemy zamówienia indywidualne, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. W kategorii znaków bezpieczeństwa BHP (znaki bezpieczeństwa i higieny pracy) znajdują się także przestrzenne oznaczenia 3D nadające się do umieszczenia na zewnątrz budynków. Są one wyjątkowo wytrzymałe i odporne na blaknięcie. Znaki bhp wykorzystuje się najczęściej do oznaczenia stref ewakuacji czy akcji przeciwpożarowej. Sprzedajemy stojaki ze znakami oraz różne rodzaje tablice informacyjne bhp z numerami alarmowymi lub innymi przydatnymi informacjami.

Znaki ostrzegawcze BHP w sklepie BHP-Online.com

W asortymencie znajdują się ponadto znaki ostrzegawcze bhp, znaki bezpieczeństwa, znaki nakazu, znaki zakazu z opisem, znaki zalecające mycie rąk lub noszenie specjalistycznej odzieży ochronnej, albo używanie poręczy oraz stosowanie się do innych reguł gwarantujących bezpieczeństwo w danym pomieszczeniu czy obszarze. Gwarantujemy duży wybór znaków ostrzegawczych BHP służących do oznaczania specjalnych stref, pracowni czy magazynów, gdzie znajdują się na przykład odpady promieniotwórcze. Dostępne są także naklejki na ładunki niebezpieczne w transporcie. Cena jest uzależniona od formatu i rodzaju podłoża. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znaków bezpieczeństwa BHP!

Ponadto oferujemy także gotową dokumentację dotyczącą Oceny Ryzyka Zawodowego i wszelkiego rodzaju Instrukcje BHP.  Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą dokumentacji BHP. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – nasi przedstawiciele udzielą wszystkich informacji dotyczących produktu i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy!

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

12.81

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

5.57

Dostępność: do 7 dni roboczych

5.57

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.84

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.74

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.74

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.74

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.74

 

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju akcesoriów BHP. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi znaki BHP. Dostarczamy tabliczki informujące o drodze ewakuacyjnej, miejscu zbiórki do ewakuacji, miejscu, w którym znajduje się apteczka, a także lokalizacji telefonu alarmowego. Tego typu oznaczenia są obowiązkowymi nie tylko w zakładach pracy, ale oprócz tego również na stadionach, w kinach czy też urzędach.

Piktogramy BHP - oznaczenia i tabliczki informacyjne

Oznaczenia BHP charakteryzują się prostym montażem. Mogą być przymocowane do ściany za pomocą kołków, taśmy dwustronnej czy też kleju montażowego. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Wysoka jakość tabliczek oraz zastosowanie technologii fotoluminescencyjnej powodują, że oznaczenia są widoczne nawet w przypadku braku zewnętrznego oświetlenia.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych oznaczeń BHP dla siebie. Warto zaznaczyć, że konieczność stosowania tego typu znaków w budynkach jest uwarunkowana prawnie.

Produkty 1 - 20 z 1463