Zlecenie opracowania dokumentacji

Zlecenie opracowania dokumentacji to opracowanie zgodne z wytycznymi klienta. Każde zlecenie omawiamy i tworzymy na podstawie informacji uzyskanych od klienta. Jest to nic innego jak standardowa instrukcja lub ocena ryzyka zawodowego, dostosowana do potrzeb zleceniodawcy. Opracowywane dokumentacje są gwarancją idealnego dopasowania oceny ryzyka czy instrukcji do wskazanych czynników i zagrożeń występujących na wskazanym stanowisku pracy.

Dokumentacja firmowa na zamówienie

Nasza oferta nie spełnia Twoich oczekiwań? Przejrzałeś wszystkie kategorie, a nadal nie możesz znaleźć interesującej Cię instrukcji lub oceny ryzyka? Nic prostszego – zamów zlecenie opracowania dokumentacji, a nasi specjaliści opracują instrukcję lub ocenę ryzyka zawodowego specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: 3-5 dni roboczych

106.92

Dostępność: 3-5 dni roboczych

106.92

Dostępność: 3-5 dni roboczych

106.92

Dostępność: 3-5 dni roboczych

106.92

 

Pomagamy przedsiębiorstwom przygotowywać i wdrażać odpowiednie systemy bezpieczeństwa i higieny. Znajdziesz u nas między innymi gotowe tablice i piktogramy, karty oceny ryzyka zawodowego, oznakowanie, instrukcje przeciwpożarowe i sanitarne. Niektóre środowiska są jednak szczególne i mają inne, konkretne wymagania związane ze specyfiką branży lub konkretnej firmy. Dla nich przewidzieliśmy indywidualne rozwiązania dostępne na zamówienie!

Zlecenie opracowania dokumentacji

Indywidualnie przygotowana dokumentacja BHP dla firmy to usługa, która pozwala otrzymać produkt zgodny ze wszystkimi wytycznymi klienta. Każde zlecenie omawiamy i tworzymy na podstawie uzyskanych informacji. Dzięki temu standardowa instrukcja lub karta oceny ryzyka zawodowego zostaje dostosowana do potrzeb zleceniodawcy, opisując wszystkie niebezpieczne czynniki i zagrożenia występujące na wskazanym stanowisku, ogólne zasady BHP, sposoby postępowania w razie nieprzewidzianych sytuacji oraz obowiązki zatrudnionego. Zamawiając tę usługę, firma nie musi już przygotowywać dodatkowych materiałów dla personelu oraz prostować informacji zawartych w oficjalnej instrukcji BHP – wszystko znajduje się w jednym pliku.

Dokumentacja firmowa na zamówienie

Najczęściej zlecane nam opracowania to:

  • instrukcja BHP zawierająca wszystkie niezbędne elementy wynikające z prawa pracy,
  • instrukcja pierwszej pomocy,
  • instrukcja przeciwpożarowa,
  • instrukcja sanitarna GMP/GHP,
  • karta oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy.

Każde z nich wykonamy do 5 dni roboczych od złożenia zamówienia i prześlemy w wersji elektronicznej (w formacie pdf) lub fizycznej (w postaci planszy lub laminowanego dokumentu o formacie A4/A3).

Przejrzałeś wszystkie kategorie i nadal nie znalazłeś interesującej Cię instrukcji BHP lub karty oceny ryzyka zawodowego? Potrzebujesz zupełnie innego dokumentu, napisanego na zamówienie? Zleć nam jego opracowanie, a nasi specjaliści przygotują instrukcję lub kartę oceny ryzyka zawodowego specjalnie dla Twojej firmy!

Produkty 1 - 5 z 5