Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej

Znak BHP - Z-AA008 - Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej


Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej

Znak ewakuacyjny - kierunek drogi ewakuacyjnej jest jednym z elementów stosowanych do oznakowania kierunku drogi ewakuacyjnej w obiektach użyteczności publicznej. Prawidłowo umieszczony znak wskazuje przebieg najkrótszej drogi ewakuacyjnej z budynku, ułatwiając tym samym osobom znajdującym się wewnątrz skuteczną i bezproblemową drogę ucieczki podczas występującego zagrożenia.

Strzałka kierunkowa drogi ewakuacyjnej przeznaczona jest do samodzielnego montażu bez konieczności umieszczania przy niej dodatkowych znaków bezpieczeństwa. W zależności od kierunku drogi, strzałkę można stosować w obydwu kierunkach wystarczy ją tylko odwrócić.

Znak ten spełnia wymogi normy PN-92/N-01256/02 i posiada świadectwo dopuszczenia dla wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia. 

Tak jak i inne znaki ewakuacyjne tak kierunek drogi do ewakuacji jest tablicą z charakterystycznym zielonym tłem na którym naniesiona jest biała fotoluminescencyjna strzałka wskazująca kierunek do wyjścia. Dzięki zastosowanej fotoluminescencji znak widoczny jest również po zaniku źródła światła, co zapewnia jego widoczność nawet w najcięższych warunkach jak np. podczas pożaru.

Oferujemy znak bezpieczeństwa występuje w trzech rozmiarach na podłożach z folii samoprzylepnej i płyty PCV które pozwalają na montaż znaku praktycznie na każdej powierzchni.

Nasze znaki BHP to produkt najwyższej jakości dostępny w najniższych cenach, co gwarantuje zadowolenie z zakupów w naszym sklepie.

8.43

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 8.43 zł
10 x 30 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 9.96 zł
10 x 30 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 12.58 zł
15 x 45 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 17.47 zł
15 x 45 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 22.81 zł
20 x 60 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 25.35 zł
20 x 60 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 32.52 zł

Brak opinii i ocen.