Wkłady do apteczek pierwszej pomocy

Oferowane wkłady do apteczek pierwszej pomocy są zgodne z normą DIN. Wkłady do apteczek pierwszej pomocy to niezbędny element wyposażenia zakładu pracy a obowiązek posiadania wyposażonej apteczki wynika z zapisów rozporządzenia w sprawie przepisów ogólnych BHP oraz kodeksu pracy. Oferowane przez nas wyposażenie apteczek pierwszej pomocy jest produktem najwyższej jakości i pochodzi od sprawdzonych producentów.

Czy apteczka którą posiadasz ma niepełne wyposażenie? Termin ważności produktów sterylnych minął? Nie musisz kupować całej apteczki - wystarczy, że zaopatrzysz się we wkład do apteczki dostępny w naszym sklepie w najniższej cenie. 

Podstawowe wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

W naszym sklepie znajdziesz dwa podstawowe wkłady do apteczek pierwszej pomocy spełniające najnowsze normy UE. Pamiętaj, że samo posiadanie apteczki to nie wszystko, to co znajduje się w jej wnętrzu jest decydującym czynnikiem skutecznej pierwszej pomocy. W polsce nie ma przepisów, które określałyby co dokładnie powinno znajdować się na wyposażeniu apteczki pierwszej pomocy. Skład wyposażenia apteczek pierwszej pomocy powinien być skonsultowany z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę nad pracownikami oraz uwzględniać rodzaj zagrożeń występujących w zakładzie pracy, które szczegółowo opisane są w naszych ocenach ryzyka zawodowego. Bezapelacyjnie jednak w apteczce nie powinny znajdować się środki dezynfekujące, krople żołądkowe, ligniny, waty, tabletki przeciwbólowe czy inne leki.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

49.00

Dostępność: do 7 dni roboczych

65.00

 

Produkty 1 - 2 z 2