Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo

Znak BHP - Z-AA004 - Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo


Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo

Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo jest znakiem ewakuacyjnym stosowanym do oznakowania dróg ewakuacyjnych wewnątrz budynków użyteczności publicznej, zakładów pracy itp. gdzie występuje więcej niż jedna kondygnacja.

Znak wskazuje kierunek drogi ewakuacyjnej dzięki czemu osoba będąca w sytuacji stresowej nie traci cennego czasu na zastanawianie się na której kondygnacji budynku znajduje się w danym momencie. Znak kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo wskazuje najkrótszą trasę ewakuacji z danego miejsca w budynku.

Oferowany przez nas znak ewakuacyjny w prawo schodami w dół jest graficzną tablicą koloru zielonego z białymi symbolami graficznymi przekazującą w czytelny sposób jasną informację o kierunku do ewakuacji. Dzięki zastosowanym materiałom oraz fotoluminescencji jest on najwyższej jakości produktem odpornym nawet na najcięższe warunki mogące wystąpić podczas chociażby pożaru. Jego właściwości zapewniają długotrwałe użytkowanie, wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę.

Podczas braku oświetlenia znak świeci dzięki zastosowaniu fotoluminescencji.

Znak ten spełnia wymogi polskiej normy PN-92/N-01256-02 oraz posiada certyfikat dopuszczenia Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Dlatego kupując nasze produkty nie musisz się martwić o przebieg kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz innych organów kontrolujących. 

Znak - Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej schodami w dół w prawo oferujemy na podłożach z płyty PCV lub w formie naklejek w wielu rozmiarach dostępnych w poniższej tabeli:

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 20 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 9.78 zł
10 x 20 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 10.41 zł
10 x 20 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 13.87 zł
15 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 16.61 zł
15 x 30 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 20.60 zł
15 x 30 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 25.43 zł
20 x 40 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 27.28 zł
20 x 40 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 35.62 zł

Brak opinii i ocen.