Akcesoria do gaśnic

Akcesoria do gaśnic to kategoria, w której znajdują się różnego rodzaju zamocowania, uchwyty niezbędne do montażu gaśnic. Akcesoria do gaśnic to również stopki i stojaki umożliwiające bezinwazyjne zainstalowanie gaśnicy w wybranym miejscu w celu zabezpieczenia jej przed przypadkowym przewróceniem, jak i również dodatkowego oznaczenia jej odpowiednim znakiem przeciwpożarowym.

Akcesoria gaśnicze

Wybierając akcesoria do gaśnic możesz mieć pewność, że produkt  ten będzie pasował do gaśnic zakupionych w naszym sklepie.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

22.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

6.70

Dostępność: do 7 dni roboczych

44.64

Dostępność: do 7 dni roboczych

8.56

Dostępność: do 7 dni roboczych

201.65

Dostępność: do 7 dni roboczych

73.17

Dostępność: do 7 dni roboczych

102.60

Dostępność: do 7 dni roboczych

73.17

Dostępność: do 7 dni roboczych

82.62

Dostępność: do 7 dni roboczych

10.96

Dostępność: do 7 dni roboczych

147.42

Dostępność: do 7 dni roboczych

380.00

 

Zgodnie z §33 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów należy zadbać o ich odpowiednie rozmieszczenie w miejscach widocznych i łatwo dostępnych. Gaśnice powinny być jednak przechowywane w tych miejscach w taki sposób, by zabranie ich do akcji gaszenia pożaru było możliwie szybkie i proste. Akcesoria do gaśnic to kategoria, w której znajdują się różnego rodzaju zamocowania, uchwyty niezbędne do montażu gaśnic. Akcesoria do gaśnic to również stopki i stojaki umożliwiające bezinwazyjne zainstalowanie gaśnicy w wybranym miejscu w celu zabezpieczenia jej przed przypadkowym przewróceniem, jak i również dodatkowego oznaczenia jej odpowiednim znakiem przeciwpożarowym. To z ich pomocą można w optymalny sposób rozmieścić sprzęt, dopasowując jednocześnie akcesoria do warunków i możliwości w danej przestrzeni.

Akcesoria gaśnicze w ofercie BHP-Online

Nieważne, w jakiej wielkości i pojemności sprzęt gaśniczy chcesz wyposażyć budynek, którym zarządzasz. W naszym sklepie internetowym znajdziesz stopy, stojaki i wieszaki zarówno na małe, jak i duże butle. Poza tym w ofercie mamy także szafki, w których umieścić można butle 12 kg. Z łatwością znajdziesz więc w tej kategorii akcesoria, które będą pasować do Twoich potrzeb oraz układu i charakteru pomieszczeń. Ich konstrukcja, a w większości przypadków także kolor, sprawiają natomiast, że rozmieszczony z ich pomocą sprzęt gaśniczy będzie dobrze widoczny oraz łatwo dostępny w razie wybuchu pożaru.

Gaśnice i akcesoria zamawiaj w BHP-Online!

Wybierając akcesoria do gaśnic możesz mieć pewność, że produkt ten będzie pasował do gaśnic zakupionych w naszym sklepie. Warto więc od razu skompletować wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia obiektu, którym zarządzasz, w odpowiedni sprzęt gaśniczy, osprzęt do jego montażu, a także stosowne znaki ochrony przeciwpożarowej, które także dostępne są w bieżącej ofercie naszego sklepu internetowego. Oferowane przez nas szafki, a także niektóre stojaki wyposażone są już w stosowne oznaczenia, jednak do większości stojaków oraz wieszaków należy osobo dobrać tabliczki informujące o ulokowaniu w danym miejscu sprzętu gaśniczego.

Zapoznaj się z naszą ofertą akcesoriów montażowych i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w przypadku zarządzanego przez Ciebie terenu bądź obiektu. Zadbaj o łatwy dostęp do urządzeń, które mogą uratować nie tylko mienie, lecz przede wszystkim życie osób przebywających w danej przestrzeni!

Produkty 1 - 14 z 14