Dokumentacja BHP

Sporządzanie dokumentacji BHP jest czasochłonnym zajęciem. Wymaga skupienia i poświęcenia pewnych środków, ale niestety nie da się go uniknąć, prowadząc jakiekolwiek przedsiębiorstwo. Prawo wymaga, aby różne sytuacje, protokoły, umowy i zasady były spisywane w specjalnie przygotowanych do tego dokumentach.

Dokumentacja BHP - zamów online!

Sporą oszczędnością czasu przeznaczanego na tworzenie dokumentacji BHP w zakładzie pracy może być zakup taniego i wartościowego wzoru. Znacznie przyspiesza to wypełnianie niezbędnych informacji, które podlegają potem kontroli przez stosowne urzędy lub współpracowników. Zamiast tworzenia za każdym razem od nowa dokumentu lub podjęcia próby skonstruowania własnego wzoru można skorzystać z wiedzy naszych specjalistów BHP, którzy doskonale znają obowiązujące przepisy i wymagania.

Dokumentacja BHP w zakładzie pracy dostępna w naszym sklepie bhp-online.com/ obejmuje takie wzory jak:

 • protokoły komisji BHP,
 • analizę roczną stanu BHP w firmie,
 • rejestr szkoleń BHP,
 • wnioski o refundację okularów dla pracownika
 • czy rejestr zaświadczeń
 • oraz wszystkie pozostałe związane – mniej lub bardziej – z zachowywaniem standardów bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.

Dokumentacja BHP dostępna w formatach: .pdf, .doc, .docx lub .odt

Zamówiona dokumentacja BHP w firmie wysyłana jest na adres mailowy klienta w wybranej przez niego wersji: .pdf, .doc, .docx lub .odt. Jest ona przygotowana do wypełnienia i wydruku w estetycznej formie. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy również pełny pakiet zwierający wszystkie możliwe wzory dokumentów wspomagających pracę administracyjną w przedsiębiorstwie. Dokumentacja BHP pozwala uporządkować ważne informacje i ocenić stopień realizacji założeń.

Wzory w wersji elektronicznej to nowoczesny i ekonomiczny sposób na sporządzenie dowolnego dokumentu. Dzięki zaoszczędzonemu za ich pomocą czasowi można skupić się na pozostałych obszarach działalności firmy. Ponadto oferujemy także gotową dokumentację dotyczącą Oceny Ryzyka Zawodowego i wszelkiego rodzaju Instrukcje BHP.  Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą dokumentacji BHP. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt – nasi przedstawiciele udzielą wszystkich informacji dotyczących produktu i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy!

Jakie wzory dokumentów znajdziesz w naszym sklepie online?

W naszym sklepie online znajdziesz szeroki wybór gotowych wzorów dokumentów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie firm oraz zapewniają zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. W naszej bazie znajdują się m.in. wzory umów, regulaminów, formularzy, protokołów, oraz innych dokumentów niezbędnych do prowadzenia działalności. Dzięki temu możesz szybko i łatwo dostosować niezbędną dokumentację do swoich potrzeb, oszczędzając czas i zasoby. Wszystkie nasze wzory są starannie opracowane przez specjalistów z dziedziny BHP, co gwarantuje ich wysoką jakość i zgodność z aktualnymi przepisami.

 1. Protokoły komisji BHP - Protokoły komisji BHP to dokumentacja zawierająca zapisy z posiedzeń komisji bezpieczeństwa i higieny pracy. W protokołach rejestruje się omawiane zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, podejmowane decyzje oraz plany działań mających poprawić warunki pracy i zapobiegać wypadkom.
 2. Analiza roczna stanu BHP w firmie - Analiza roczna stanu BHP to dokument, który zawiera ocenę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie na przestrzeni roku. Analiza obejmuje ocenę wykonywanych prac związanych z BHP, wypadków przy pracy, przestrzegania przepisów oraz skuteczność działań podejmowanych w celu poprawy warunków bezpieczeństwa.
 3. Rejestr szkoleń BHP - Rejestr szkoleń BHP to dokumentacja zawierająca spis pracowników, którzy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W rejestrze odnotowuje się daty szkoleń, ich tematykę oraz osoby odpowiedzialne za ich przeprowadzenie.
 4. Wnioski o refundację okularów dla pracownika - Wnioski o refundację okularów dla pracownika to dokumentacja związana z opisem kosztów i kwot przyznanych Proacownikowi na zakup okularów korekcyjnych. Pracownik składa wniosek o refundację kosztów zakupu okularów, a firma dokonuje zwrotu części lub całości poniesionych wydatków.
 5. Rejestr zaświadczeń - Rejestr zaświadczeń to dokumentacja zawierająca informacje o wszelkich zaświadczeniach i uprawnieniach pracowników, które są istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Mogą to być np. zaświadczenia o ukończeniu szkoleń BHP, posiadaniu uprawnień do obsługi maszyn czy również kwalifikacji pierwszej pomocy.

Wszystkie wymienione dokumenty mają zasadznicze znaczenie dla utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie, zapewniając odpowiednie zarządzanie ryzykiem oraz ochronę zdrowia i życia pracowników.

Kup u nas:

 

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: NATYCHMIAST

17.28

Dostępność: NATYCHMIAST

17.28

 

Produkty 1 - 20 z 51