Instrukcje higieniczno-sanitarne

Instrukcje higieniczno - sanitarne zostały stworzone z myślą o zakładach produkcyjnych, przetwórczych oraz obrotu żywnością. Instrukcje higieniczno - sanitarne GMP/GHP są podstawą systemów Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP).

Instrukcje higieniczno - sanitarne na potrzeby produkcji

Instrukcje higieniczno - sanitarne uwzględniają procesy mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz wszelkich powierzchni, a także wskazują sposoby dbania o higienę personelu, mającego styczność z żywnością, wspomagają utrzymać stanowisko pracy w czystości i porządku.

Instrukcje sanitarne GMP/GHP

Posiadanie wymaganych procedur oraz instrukcji pozwala na prawidłowe wdrożenie systemu HAACP. Instrukcje sanitarne GMP/GHP polecamy szczególnie w wersjach na płycie PCV, które idealnie sprawdzą się w zakłądach produkcji i obrotu żywnością.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: 3-5 dni roboczych

10.99

 

Każda osoba, która ma kontakt z żywnością podczas wykonywania czynności zawodowych, musi zostać przeszkolona z obowiązujących w tym zakresie przepisów BHP. Dotyczą one między innymi stosowania odpowiedniej odzieży, przestrzegania Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), utrzymywania czystości na stanowisku pracy oraz zagrożeń, które mogą się wiązać z przebywaniem w określonej przestrzeni.

Aby ułatwić przeprowadzanie szkoleń pracodawcom oraz przyswajanie wiedzy wszystkim zainteresowanym osobom, nasza firma udostępnia niezbędne materiały informacyjne – w wersji fizycznej lub elektronicznej.

Co zawierają instrukcje higieny osobistej pracowników?

Instrukcje sanitarne zostały stworzone z myślą o osobach zatrudnionych w zakładach produkcyjnych i przetwórczych oraz zakładach obrotu żywnością. Są podstawą systemów Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) oraz Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP).

Instrukcje sanitarne uwzględniają procesy mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz wszelkich powierzchni. Wskazują sposoby dbania o higienę osobistą personelu mającego styczność z żywnością oraz pomagają utrzymać stanowisko pracy w czystości i porządku.

Instrukcje sanitarne GMP/GHP

Posiadanie informacji o obowiązujących przepisach w formie pisemnej pozwala na prawidłowe wdrożenie systemu HAACP, który analizuje zagrożenia i określa krytyczne punkty kontroli.

Przygotowane przez nas procedury sanitarne znajdą zastosowanie w takich miejscach pracy jak:

  • piekarnie, cukiernie, ciastkarnie, lodziarnie,
  • supermarkety i sklepy spożywcze,
  • restauracje, kawiarnie i inne zakłady gastronomiczne,
  • magazyny spożywcze.

Instrukcje higieniczno-sanitarne GMP/GHP polecamy szczególnie w gotowej do zawieszenia wersji fizycznej: laminowanej planszy w wybranym formacie lub odpornej na zniszczenia płyty PVC. Wszystkie z nich wysyłamy w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych, a niektóre są dostępne w trybie natychmiastowym. Jeśli zależy Państwu na czasie i oszczędności, warto wziąć pod uwagę możliwość zamówienia produktu w wersji elektronicznej, którą można drukować wielokrotnie.

Produkty 1 - 20 z 116