Znaki zabezpieczeń obiektów

Znaki zabezpieczeń obiektów jest to kategoria, w której znajdują się tablice o charakterze informacyjnym. Znaki zabezpieczeń obiektów informują użytkowników oraz osoby postronne o podstawowych cechach obiektów, czy budynków o charakterze publicznym bądź też takich, w których potencjalnie występować może swego rodzaju zagrożenie. Oznaczenia wykonane są przez wiodącego na rynku producenta znaków BHP i PPOŻ, dla którego priorytetem jest najwyższa jakość. Dzięki czemu kupując nasze znaki możesz mieć pewność, iż kupujesz produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata.

BHP-ONLINE - Znaki obiekt monitorowany i nie tylko

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży BHP poznaliśmy oczekiwania wielu klientów i postawiliśmy na najwyższą jakość i profesjonalizm. Wiemy też, jakiego rodzaju zabezpieczenia powinny być stosowane w obiektach publicznych bądź na terenie przedsiębiorstw, a także jakiego rodzaju tabliczki będą spełniać obowiązujące w naszym kraju normy, pozostając czytelne nie tylko dla techników oraz osób pracujących w danym miejscu, lecz również dla osób postronnych. W kategorii Znaki zabezpieczeń obiektów znaleźć można znaki BHP takie jak obiekt klimatyzowany, obiekt chroniony, czy też monitorowany.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

17.38

Dostępność: do 7 dni roboczych

3.17

Dostępność: do 7 dni roboczych

3.17

Dostępność: do 7 dni roboczych

3.17

 

To najczęściej spotykane typy zabezpieczeń stosowane w miejscach publicznych, biurowcach czy na terenie przedsiębiorstw. Dbając jednak o kompleksowość naszej oferty, wśród proponowanych przez nas modeli dostępne są również te, które informują o strefach zagrożenia oraz zakazie wstępu dla osób nieupoważnionych.

Tablice zabezpieczeń obiektów - łatwe w odbiorze piktogramy i stosowna kolorystyka

Ponieważ mają one podnosić poziom bezpieczeństwa w miejscach dostępnych publicznie, a także na terenach różnego rodzaju biur czy przedsiębiorstw, gdzie przebywać mogą nie tylko zatrudnione tam osoby, czytelność ich przekazu oraz odpowiednia kolorystyka w ich przypadku kluczowe. Dlatego też na oferowanych przez nas tabliczkach umieszczone zostały powszechnie stosowane piktogramy, z których odczytem nikt nie powinien mieć problemu - zarówno osoby nietechniczne, jak i obcokrajowcy, którzy nie posługują się językiem polskim. Przykładowo w przypadku zabezpieczeń wykorzystujących system CCTV zastosowana została ikona kamery na wysięgniku. Tabliczka z pikrogramem oka może być umieszczona natomiast zarówno tam, gdzie zainstalowane są kamery, jak i tam, gdzie budynek zabezpiecza wyłącznie agencja ochrony. Wykorzystywana w przypadku tego typu tabliczek kolorystyka zapewnia ich dobrą widoczność, podkreślając jednocześnie ich charakter wyłącznie informacyjny.

Wszystkie oznaczenia wykonane są w różnych formatach, na różnego rodzaju podłożach, a ich najniższe ceny gwarantują zadowolenie z zakupu. Zadbaj o to, by osoby przebywające w budynku, którym zarządzasz, były odpowiednio poinformowane o stosowanych przez Ciebie systemach i nie tylko! Zamów online już dziś potrzebne do tego tabliczki!

Produkty 1 - 5 z 5