Znaki ostrzegawcze - promieniowanie

Znaki ostrzegawcze - promieniowanie służą do oznakowania stref narażonych na różnego rodzaju promieniowanie. W kategori tej znajdziesz znaki, które są bezwzględnie wymagane w miejscach pracy, w których występuje jakiekolwiek promieniowanie. Odpowiednio umiejscowione znaki ostrzegawcze pomagają wyznaczyć strefy niebezpieczne w których występuje promieniowanie, a w których mogą przebywać jedynie upoważnieni do tego pracownicy. Podnoszą jednocześnie poziom bezpieczeństwa osób pracujących w zasięgu promienowania oraz osób postronnych.

Znaki ostrzegawcze bhp

Obowiązujące przepisy wymagają odpowiedniego oznakowania miejsc występowania promieniowania, z naszymi znakami ostrzegawczymi możesz mieć pewność, że spełniłeś swoje obowiązki. W naszej ofercie znajdziesz znaki ostrzegawcze bhp w różnych formatach, na różnego rodzaju podłożach co zapewnia szeroki wachlaż możliwości ich zastosowania.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

3.31

Dostępność: do 7 dni roboczych

7.34

Dostępność: do 7 dni roboczych

7.34

Dostępność: do 7 dni roboczych

4.29

Dostępność: do 7 dni roboczych

7.34

 

Zdrowie pracowników jest najważniejsze, dlatego każdy zatrudniający ma obowiązek wyposażyć miejsce w pracy w materiały informujące o zagrażającym ryzyku. Choć temat dotyczy każdej branży, niektóre z nich wiążą się z występowaniem szczególnie niebezpiecznych czynników: takich jak promieniowanie. Tablice ostrzegawcze BHP, które zakupisz w naszym sklepie internetowym, pozwolą Ci odpowiednio oznakować wszystkie pomieszczenia firmy.

Znaki ostrzegawcze – promieniowanie

Tablice dostępne w tej kategorii dotyczą promieniowania jonizującego, laserowego oraz elektromagnetycznego. Długotrwałe lub nieostrożne przebywanie w strefach, w których dochodzi do tego zjawiska, może prowadzić do szeregu problemów zdrowotnych: zaburzeń hormonalnych, chorób nowotworowych, problemów ze wzrokiem i innych powikłań. To dlatego tak ważne jest informowanie pracowników o potencjalnym ryzyku i sposobach postępowania.

Odpowiednio umiejscowione tablice ostrzegawcze bhp pomagają wyznaczyć strefy niebezpieczne, w których mogą przebywać jedynie upoważnieni do tego pracownicy. Tego typu działania podnoszą poziom bezpieczeństwa wszystkich osób pracujących w zasięgu promieniowania, a także osób postronnych.

Oznakowanie ostrzegawcze bhp gotowe i na zamówienie

Obowiązujące przepisy wymagają odpowiedniego oznakowania miejsc, w których występuje jakiekolwiek promieniowanie. Dzięki naszej ofercie produktowej możesz mieć pewność, że doskonale wypełniłeś swoje obowiązki. W naszej ofercie znajdziesz znaki ostrzegawcze bhp, które zgodne są z wszystkimi krajowymi oraz europejskimi normami technicznymi. Wszystkie z nich są czytelne i dobrze widoczne z daleka. Nasze tablice wykonujemy w różnych formatach i na różnego rodzaju podłożach, dzięki czemu materiały znajdują zastosowanie w bardzo różnorodnych miejscach i sytuacjach. Są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Ich konstrukcja umożliwia wygodne zamocowanie w dowolnej przestrzeni.

Wykraczając poza standardową ofertę, możemy także dostosować wzór lub podłoże do potrzeb klienta. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze produktu bhp, zapraszamy do kontaktu.

Produkty 1 - 20 z 51