Kasetki na klucz

Kasetki na klucz przeznaczone są do przechowywania klucza do wyjścia ewakuacyjnego. Kasetki na klucz powinny być umiejscowione w pobliżu drzwi ewakuacyjnych oraz oznaczone znakiem wyszczególnionym w obowiązującej normie PN-N-01256-04.

Kasetka na klucz awaryjny

Dostępne u nas kasetki na klucz wykonane są z tworzywa sztucznego lub metalu, każda wyposażona jest w szybkę do zbicia. Kasetki na klucz malowane farbą w kolorze czerwonym z palety RAL o numerze 3000. 

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: do 7 dni roboczych

65.90

Dostępność: do 7 dni roboczych

75.90

Dostępność: do 7 dni roboczych

65.90

Dostępność: do 7 dni roboczych

190.90

 

Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów stanowi jasno, że zamykanie drzwi ewakuacyjnych w sposób, który nie pozwoli skorzystać z nich w razie ewakuacji, jest zabronione. W wielu biurach czy też halach produkcyjnych i magazynach wyjścia ewakuacyjne nie służą jednak do codziennej komunikacji wewnątrz obiektu, a pozostając otwarte mogłyby zostać wykorzystane np. przez włamywaczy. Niemniej istnieje rozwiązanie, które pozwala chronić obiekt i spełnić wymogi prawne.

Kasetki na klucz przeznaczone są do przechowywania klucza do wyjścia ewakuacyjnego. Kasetki na klucz powinny być umiejscowione w pobliżu drzwi ewakuacyjnych oraz oznaczone znakiem wyszczególnionym w obowiązującej normie PN-N-01256-04. Dzięki nim na co dzień drzwi ewakuacyjne mogą pozostać zamknięte, a w razie konieczności ewakuacji potrzebujący będą mogli je szybko otworzyć, bez konieczności zatrzymywania się po drodze w jakimś pomieszczeniu.

Kasetka na klucz awaryjny od BHP-Online

Dostępne u nas kasetki na klucz wykonane są z tworzywa sztucznego lub metalu, każda wyposażona jest w szybkę do zbicia. Dzięki temu są trwałe i w razie potrzeby pozwalają szybko dostać się do ich wnętrza, a co za tym idzie, możliwie szybko otworzyć drzwi ewakuacyjne. Ich konstrukcja zadba po prostu o to, by przechowywany w nich klucz do wyjścia ewakuacyjnego był łatwo dostępny, ale i jednocześnie nie zaginął w najmniej odpowiednim momencie. W ofercie posiadamy modele o różnej wielkości i kształcie, dzięki czemu z łatwością można wybrać takie rozwiązanie, które będzie pasować do indywidualnych potrzeb.

Schowaj klucz do wyjścia ewakuacyjnego w dobrze oznaczonym miejscu!

Kasetki na klucz malowane farbą w kolorze czerwonym z palety RAL o numerze 3000 są doskonale widoczne nawet z dużych odległości mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów. Kolor czerwony to jednak oczywisty wybór w przypadku sprzętów i akcesoriów przeciwpożarowych. Trwale wpisał się on już w świadomość większości ludzi, więc nie warto z niego rezygnować w przypadku tak istotnych elementów. W naszej ofercie znajdziesz ponadto znaki ochrony przeciwpożarowej, które pozwolą jeszcze lepiej oznaczyć skrzyneczkę, by w razie ewakuacji nikt nie miał wątpliwości, co, gdzie jest. Wybierz jedną z proponowanych przez nas plastikowych lub metalowych kasetek i zadbaj o to, by w razie ewakuacji wszyscy mogli bezpiecznie opuścić zarządzany przez Ciebie budynek!

Produkty 1 - 4 z 4