Instrukcje pierwszej pomocy

Instrukcje pierwszej pomocy stanowi podstawowy element wyposażenia stanowiska pracy. Dzięki naszym instrukcjom pierwszej pomocy, które wskażą prawidłowy proces postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, znacząco podnosimy bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Wykonywanie czynności zawodowych wiąże się z możliwością wystąpienia urazów.  Ważne, aby pracownik wiedział jak prawidłowo zachować się w takiej sytuacji.

Instrukcje pierwszej pomocy w nagłych wypadkach

Instrukcje pierwszej pomocy wspomogą bezpieczeństwo wykonywania pracy i wskażą prawidłowy proces postępowania w razie zranienia, obrażeń lub uszkodzeń ciała. Wskaża również prawidłowy sposób obsługi apteczki pierwszej pomocy czy kolejność wykonywania czynności podczas poszczególnych obrażeń.

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

 

To jeden z najbardziej uniwersalnych materiałów dostępnych do zakupu w naszym sklepie. Niezależnie od tego miejsca pracy i wykonywanych czynności, kwestie zdrowia i bezpieczeństwa dotyczą nas wszystkich. Zapewnienie swoim pracownikom środków niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy jest moralnym i prawnym obowiązkiem każdego pracodawcy.

Instrukcje udzielania pierwszej pomocy

Instrukcje pierwszej pomocy stanowią podstawowy element wyposażenia stanowiska pracy. Wystąpienie zagrożenia życia i zdrowia osoby w najbliższym otoczeniu to sytuacja, która wiąże się z ogromnym stresem i trudnymi do przewidzenia reakcjami personelu.

Instrukcje mają za zadanie wskazać prawidłowy proces postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym oraz wyćwiczenie pewnych automatycznych odruchów. Przyswojone wcześniej informacje pozwalają podjąć pewne i adekwatne działania, zachowując zimną krew nawet w najbardziej nieprzewidzianych okolicznościach.

Warto także wspomnieć, że wykonywanie niektórych czynności zawodowych z zasady wiąże się z podwyższonym ryzykiem wystąpienia urazów. To bardzo ważne, aby pracownik wiedział, jak prawidłowo zachować się w takiej sytuacji. W ten sposób dbamy nie tylko o jego zdrowie fizyczne, ale także komfort psychiczny, nie dopuszczając do udzielania się paniki i bezradności pośród personelu.

Instrukcje postępowania w nagłych wypadkach

Sprzedawane przez nas produkty wspomagają bezpieczeństwo wykonywania pracy, wskazując prawidłowy sposób obsługi apteczki oraz niezbędne do podjęcia kroki w razie wystąpienia obrażeń lub uszkodzeń ciała. Instrukcje określające postępowanie z osobą nieprzytomną, oddychającą lub nieoddychającą, wskażą sposób udzielania pierwszej pomocy do czasu przyjazdu pracowników ochrony zdrowia.

Pozostałe materiały zawierają procedurę postępowania w bardziej specyficznych sytuacjach, takich jak:

  • oparzenie kwasem lub ługiem
  • porażenie prądem elektrycznym
  • ratowanie i reanimowanie topielców
  • zatrucie
  • atak padaczki
  • uraz kręgosłupa.

Produkty 1 - 20 z 34