Znak ewakuacyjny Wyjście ewakuacyjne

Znak BHP - Z-AA001 - Znak ewakuacyjny Wyjście ewakuacyjne


Znak ewakuacyjny Wyjście ewakuacyjne

Znak wyjście ewakuacyjne to oznakowanie stosowane do oznaczenia drogi ewakuacyjnej oraz wykonywania czynności związanych z ewakuacją. Znak stosowany jest we wszystkich budynkach użyteczności publicznej, zakładach produkcyjnych, przemysłowych oraz innych obiektach w których przebywają ludzie.

Znakiem tym oznacza się wyjścia używane podczas wszelkich zagrożeń. Osoba znajdująca się w jego pobliżu jest w stanie bez problemu zlokalizować wyjście z budynku, dzięki czemu nie naraża się na ewentualne uszczerbki na zdrowiu. Znak wyjście ewakuacyjne w dużej mierze ułatwia procesy ewakuacji obiektów podnosząc tym samym bezpieczeństwo osób w nim przebywających. 

Tablica wyjście ewakuacyjne to oznakowanie informacyjne, które na charakterystycznym zielonym dla znaków ewakuacyjnych tle posiada duży drukowany napis. 

Produkt, dzięki zastosowanej technologii jest widoczny zarówno w świetle dziennym, sztucznym oraz przy nagłym braku oświetlenia. Dzięki fotoluminescencji znak posiada zdolność emisji światła widzialnego po usunięciu źródła naświetlania. Został wykonany przez wiodącego na rynku producenta oznakowania z najlepszych jakościowo materiałów co gwarantuje jego długotrwałe użytkowanie.

Znak umieszcza się nad drzwiami prowadzącymi do wyjścia z budynku, nad drzwiami pomieszczeń w których są co najmniej dwa takie wyjścia, nad wyjściami na korytarz prowadzący do wyjścia głównego. Znaki ewakuacyjne zawsze wskazują najkrótszą drogę do ewakuacji. Rozmiary każdego znaku  powinny być dostosowane do odległości z której są widziane. Posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB i spełniają wszelkie wymogi obowiązujących przepisów i norm.

W naszej ofercie znak wyjście ewakuacyjne występuje na podłożach z płyty PCV lub w formie samoprzylepnej folii. Zarówno jedna jak i druga forma jest bardzo prosta do samodzielnego montażu na różnego rodzaju powierzchniach. A dzięki zastosowanej fotoluminescencji, znak widoczny jest nawet po zaniku źródła oświetlenia.

Dostępny jest w wielu rozmiarach i na różnych podłożach, dostępne w tabeli poniżej.

 

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 20 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 9.78 zł
10 x 20 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 10.41 zł
10 x 20 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 13.87 zł
15 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 16.61 zł
15 x 30 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 20.60 zł
15 x 30 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 25.43 zł
20 x 40 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 27.28 zł
20 x 40 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 35.62 zł
40 x 80 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 104.01 zł
40 x 80 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 161.79 zł

Brak opinii i ocen.