Dokumentacja BHP

Nasi specjaliści specjalnie dla Ciebie stworzyli dokumenty firmowe. Wzory kart wypadków, analizy roczne to tylko niektóre oferowane przez nas dokumentacje. Poza tym znajdziesz tu protokoły, wykazy pracowników, wzory umów i wiele innych przydatnych w codziennym funkcjonowaniu firmy dokumentów. Nie masz czasu na przetrząsanie Internetu w poszukiwaniu aktualnych wzorów dokumentacji lub wielogodzinne interpretowanie przepisów? Nic prostszego nasza dokumentacja jest właśnie dla Ciebie.

Dokumentacja firmowa dostępna od zaraz

W kategori tej znajdziesz wzory, które opracowane zostały zgodnie z aktualną podstawą prawną. Wszystkie te pozycje u nas dostępne praktycznie od ręki! Za pomocą naszego sklepu możesz je mieć nawet w 10 minut! Dzięki gotowym wzorom dokumentów uporządkujesz swoją dokumentację firmową, co zorganizuje i dużym stopniu ułatwi Ci dalszą pracę.

 

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: NATYCHMIAST

17.28

Dostępność: NATYCHMIAST

17.28

 

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa czy praca na wysokim stanowisku nierozerwalnie wiążą się z rozbudowanym systemem administracyjnym. Liczba papierków do wypełnienia potrafi nieraz przytłoczyć... Rzetelne prowadzenie dokumentacji jest jednak ważne nie tylko z organizacyjnego punktu widzenia – to obowiązek prawny, z którego niewywiązanie się może nas słono kosztować. Warto maksymalnie ułatwić sobie tę pracę, by zawsze być ze wszystkim na bieżąco i działać zgodnie z przepisami!

Wzory BHP dla firm

Nasi specjaliści specjalnie dla Ciebie stworzyli firmowe karty BHP: wzory kart wypadków, analizy roczne, protokoły, wykazy pracowników i szablony umów przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Nie masz czasu na przetrząsanie Internetu w poszukiwaniu aktualnych wymogów BHP lub wielogodzinne interpretowanie przepisów? Skorzystaj z gotowych rozwiązań opracowanych przez specjalistów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dokumentacja firmowa dostępna od zaraz

W tej kategorii znajdziesz wzory dokumentów firmowych, które opracowane zostały zgodnie z aktualną podstawą prawną. Wszystkie te pozycje dostępne są u nas praktycznie od ręki. Dzięki pomocy naszego sklepu internetowego możesz je mieć nawet w 10 minut! Wystarczy zakupić wersję elektroniczną, aby otrzymać plik w formacie .pdf, który można wielokrotnie drukować i dostosowywać do swoich potrzeb. Jeśli zależy Ci na większym formacie, w wersji planszowej, laminowanej czy z dodatkowymi elementami samoprzylepnymi, wybierz produkt w wersji fizycznej – dostarczymy go pod wskazany adres w ciągu kilku dni.

Dokumenty BHP dostępne w naszym sklepie to między innymi:

  • karta badań pomiarów szkodliwych czynników chemicznych,
  • karta badań pomiarów szkodliwych czynników fizycznych,
  • karta wypadku w drodze do i z pracy,
  • protokół powypadkowy,
  • rejestr chorób zawodowych,
  • wykazy pracowników,
  • rejestr maszyn i urządzeń UDT,
  • inne wzory protokołów, umów i zarządzeń.

Dzięki gotowym wzorom zgodnym z przepisami BHP zorganizujesz i uporządkujesz całą dokumentację, co ułatwi pracę zarówno Tobie, jak i wszystkim pracownikom firmy.

Produkty 1 - 20 z 46