Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej w lewo

Znak BHP - Z-AA003 - Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej w lewo


Znak ewakuacyjny Kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej w lewo

Znak BHP - kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej w lewo jest ewakuacyjnym znakiem bezpieczeństwa stosowanym w celu oznaczenia kierunku wskazującym kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej. Znak ten należy stosować w miejscu w którym w zasięgu wzroku nie jesteśmy w stanie zlokalizować znaku wyjście ewakuacyjne lub tam gdzie występuje więcej niż jeden taki znak.

Znak ten jest graficzną formą oznakowania BHP wskazującą kierunek do wyjścia z obiektu w lewo w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu użytkownika. Jest to tablica o zielonym tle z białymi rysunkami o jasnych przejrzystych przekazach. Spełnia on założenia polskiej normy PN-92/N-01256-02 oraz posiada stosowne certyfikaty dopuszczające go do użytku. 

Znak drogi ewakuacyjnej wskazuje najkrótszą drogę do ewakuacji z budynku. Powinien być umieszczony na wysokości 150cm od podłogi lub nad drogą ewakuacyjną powyżej 200cm od posadzki. 

Kierunek do wyjścia jest jednym z najważniejszych elementów podnoszących bezpieczeństwo osób przebywających w budynkach użyteczności publicznej, zakładach pracy, biurowcach oraz wielu innych gdzie przebywają ludzie.

W naszej ofercie znak ewakuacyjny kierunek do wyjścia drogi ewakuacyjnej w lewo występuje na podłożach z płyty PCV lub w formie samoprzylepnej folii. Zarówno jedna jak i druga forma jest bardzo łatwa do samodzielnego montażu na ścianach, drzwiach czy szybach. A dzięki zastosowaniu fotoluminescencji, znak widoczny jest nawet po zaniku źródła oświetlenia.

Wszystkie nasze znaki ewakuacyjne wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie nawet w najcięższych warunkach. Znak jest odporny na wysokie temperatury co gwarantuje nam, że nawet podczas pożaru będzie on spełniał swoją funkcję.

Znak kierunek drogi ewakuacyjnej w lewo w regularnej sprzedaży występuje w formatach przedstawionych w poniższej tabeli. Jeżeli natomiast potrzebujesz znaku w nietypowym formacie, skontaktuj się z nami.

9.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 20 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 9.78 zł
10 x 20 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 10.41 zł
10 x 20 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 13.87 zł
15 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 16.61 zł
15 x 30 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 20.60 zł
15 x 30 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 25.43 zł
20 x 40 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 27.28 zł
20 x 40 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 35.62 zł

Brak opinii i ocen.