Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z

Z-KA017


Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania pracowni izotopowej klasy Z" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

4.29

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 25 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 4.29 zł
10 x 25 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 8.58 zł

Brak opinii i ocen.