Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania

Z-KA001


Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Ostrzegawczy do oznakowania opakowania bezpośredniego otwartego źródła promieniowania" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

1.93

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


5 x 5 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 1.93 zł
14 x 14 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.21 zł
14 x 14 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 6.55 zł

Brak opinii i ocen.