Instrukcja pierwszej pomocy Postępowanie z osobą nieprzytomną

I-PPOM-001 - Instrukcja pierwszej pomocy Postępowanie z osobą nieprzytomną


Instrukcja pierwszej pomocy Postępowanie z osobą nieprzytomną

Instrukcja pierwszej pomocy Postępowanie z osobą nieprzytomną opracowana została przez wykwalifikowanego Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Instrukcje PPOM. są jedny z bardziej istotnych elementów wyposażenia zakładów pracy, placówek oświatowych oraz innych instytucji publicznych. Jest to najwyższej jakości produkt przygotowany specjalnie dla państwa w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w czasie pracy.

Zarówno nasze laminowane plansze jak i płyty PCV w prosty i zrozumiały dla wszystkich sposób przekazują jej odbiorcom zasady postępowania w razie zranienia, obrażeń lub uszkodzeń ciała. Wiedza przekazana w instrukcji pierwszej pomocy pomoże w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia nieść niezbędną oraz skuteczną pomoc poszkodowanym.

Dzięki stworzonemu przez nas automatycznemu systemowi instrukcje zamówione w formie elektronicznej (pliku PDF) otrzymają państwo bezpośrednio po zamówieniu i opłaceniu, w przeciągu zaledwie 10 minut. Wystarczy jedynie przy płatności wybrać formę Przelewy24 i po chwili zamówiona dokumentacja znajdzie się na wskazanej poczcie e-mail.

Instrukcja pierwszej pomocy Postępowanie z osobą nieprzytomną dostępna w naszym sklepie oferowana jest w wielu formatach:

  • PLIK PDF (wersja elektroniczna) - wysyłany na adres e-mail wskazany w zamówieniu w postaci pliku z rozszerzeniem PDF. Wersja ta w zależności od dostępności produktu przesyłana jest automatycznie na wskazany adres e-mail. Wystarczy tylko wybrać płatność przez Przelewy24 a instrukcja zostanie przesłana do Państwa w niecałe 10minut.
  • WERSJE PLANSZOWE PCV (24,5 x 35) – wysyłane są na adres podany w trakcie zamówienia przy pomocy kuriera, plansze z płyty PCV o grubości 0,5mm posiadają samoprzylepne elementy mocujące dzięki, którym ich montaż możliwy jest na dowolnej powierzchni. Odporne na negatywny wpływ czynników atmosferycznych oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia. Plansze dzięki użytym do ich produkcji komponentom, zapewniają długotrwałe użytkowanie naszych instrukcji. 
  • WERSJE PLANSZOWE LAMINOWANE (A3 i A4) - drukowane za pomocą wysokiej jakości druku cyfrowego, laminowane plansze o wysokiej gramaturze. Wysyłamy je do państwa pod wskazany w zamówieniu adres za pomocą kuriera. Każda instrukcja wyposażona jest w samoprzylepne elementy mocujące, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można umiejscowić je w dowolnym miejscu, na dowolnej powierzchni.

 

8.99

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Planszowa, laminat - A4 8.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 13.50 zł
Planszowa, laminat - A3 17.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 18.99 zł

Brak opinii i ocen.