Znak przestrzenny Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm

Znak BHP - Z-BD008 - Znak przestrzenny Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm


Znak przestrzenny Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm

Znak "Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm​" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm​" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm​" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm​" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

120.27

Dostępność: do 7 dni roboczych

 

Brak opinii i ocen.