Znak przestrzenny miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm

Znak BHP - Z-BD008 - Znak przestrzenny Miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm


Znak przestrzenny miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 3D - duży 35 x 51,8 cm

Proponujemy państwu przestrzenne oznakowanie miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu 35 x 51,8cm. Zastosowana technologia pozwala na stosowanie znaku na zewnątrz budynków, bez obawy o ich zniszczenie czy wyblaknięcie. Znaki 3D są łatwe w montażu dzięki dedykowanej konstrukcji nośnej dostępnej również w naszym sklepie. 

Widoczne z każdej strony znaki przestrzenne są istotnym elementem zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz jednym z podstawowych znaków ewakuacyjnych o których często zapominamy. Umieszczane są głównie w przestrzeni zewnętrznej w celu oznaczenia miejsc lub stref istotnych podczas ewakuacji, akcji przeciwpożarowej.

Znak przestrzenny miejsce zbiórki po ewakuacji z obiektu oferujemy w dwóch rozmiarach do których występują również odpowiednie konstrukcje montażowe. Wykonane są ze sztywnej płyty PCV w połączeniu z blachą ocynkowaną, która stanowi element nośny. Istnieje również możliwość zamówienia znaku przestrzennego z dowolnym własnym wzorem. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

W ofercie oznakowań przestrzennych 3D posiadamy między innymi:

  • miejsce zbiórki do ewakuacji
  • hydrant zewnętrzny
  • miejsce zbiorki ewakuowanych
292.78

Dostępność: do 7 dni roboczych

 

Brak opinii i ocen.