Strefa zagrożenia wybuchem 2 - 2

Znak ostrzegawczy - Z-NC013 - Znak strefa zagrożenia wybuchem 2


Strefa zagrożenia wybuchem 2 - 2

Znak Strefa zagrożenia wybuchem 2 oznacza przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa zawierająca mieszaninę z powietrzem substancji palnych w postaci gazów, par, mgieł, nie występuje w trakcie normalnego działania, a w przypadku wystąpienia, utrzymuje się przez krótki okres.

Znak Strefa zagrożenia wybuchem jest dopuszczony przez Państwowy Instytut Badawczy i spełnia wymogi obowiązujących norm.

Przepis § 5 ust. 1 r.m.w.a.w. nakazuje podział przestrzeni zagrożonych wybuchem na strefy, klasyfikując je na podstawie prawdopodobieństwa i czasu występowania atmosfery wybuchowej. A zgodnie z zapisem § 5 ust. 4 r.m.w.a.w. przestrzenie, w których istnieje możliwość wystąpienia atmosfery wybuchowej w ilościach zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu, pracodawca powinien oznakować, przy wejściach do tych przestrzeni, znakiem ostrzegawczym, określonym w załączniku do r.m.w.a.w.

Dlatego oferujemy znak Strefa zagrożenia wybuchem wykonany na sztywnej nieświecącej płycie PCV w rozmiarze 15 x 21 cm, posiadający samoprzylepne elementy ułatwiające szybki i sprawny montaż. Dzięki zastosowaniu do produkcji wysokiej jakości materiałów, znak ostrzegawczy na długo pozostanie jak nowy. 

Istnieje możliwość wykonania znaku Strefa zagrożenia wybuchem 2 w dowolnym rozmiarze na innym z dostępnych podłoży, w tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.

Znak ostrzegawczy - strefa zagrożenia wybuchem 2 w najlepszej cenie:

8.13

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 21 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 8.13 zł

Brak opinii i ocen.