Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A

Z-FA032


Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A

Znak "Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Samozamykające się przesuwne drzwi przecipożarowe klasy A" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

19.64

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 15 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 19.64 zł

Brak opinii i ocen.