Odbojnica płaska nieświecąca

Z-AC270 - Odbojnica płaska nieświecąca


Odbojnica płaska nieświecąca
Odbojnica płaska jako odnośnik odległości i zabezpieczenie przed uderzeniem Odbojnica płaska jako zabezpieczenie drzwi Odbojnica płaska na narożach słupów

Odbojnica płaska nieświecąca jest idealnym zabezpieczeniem stosowanym głównie w garażach i parkingach samochodowych. Ma za zadanie chronić lakier samochodowy przed przypadkowymi otarciami i uderzeniami. Dzięki zastosowaniu rzucających się w oczy kolorów Odbojnica płaska umiejscowiona na ścianie ostrzega przed zagrożeniem będąc jednocześnie idealnym odnośnikiem odległości pojazdu od przeszkody. Zastosowana do produkcji odbojnicy gąbka elastyczna idealnie amortyzuje ewentualne uderzenia i otarcia pojazdów chroniąc tym samym powłokę lakierniczą samochodu. 

Przeznaczenie odbojnic płaskich jest znacznie szersze i nie ogranicza się jedynie do użycia w garażach a ograniczone jest jedynie inwencją twórczą użytkownika. Dzięki posiadanemu w spodniej warstwie wycięciu, odbojnicę możemy umieszczać również na narożnikach słupów, ścian itp.

Odbojnica płaska nieświecąca dostępna jest w rozmiarze 15 x 33cm. Jednak na indywidualne potrzeby możemy wykonać odbojnicę w każdym dogodnym rozmiarze. Aby zamówić odbojnicę w nietypowym rozmiarze zapraszamy do kontaktu z nami.

43.85

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 33 cm / Tworzywo elastyczne / Nieświecący 43.85 zł

Brak opinii i ocen.