Odbojnica płaska fotoluminescencyjna

Z-AC271 - Odbojnica płaska fotoluminescencyjna


Odbojnica płaska fotoluminescencyjna
Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna Odbojnica płaska fotoluminescencyjna

Odbojnica płaska fotoluminescencyjna jest idealnym zabezpieczeniem stosowanym głównie w garażach mając za zadanie chronić lakier samochodowy przed przypadkowymi otarciami i uderzeniami. Dzięki zastosowaniu rzucających się w oczy kolorów odbojnica płaska stanowi mocny wizualny znak ostrzegający o zagrożeniu. Zastosowana do produkcji odbojnicy gąbka elastyczna idealnie amortyzuje ewentualne uderzenia i otarcia, dzięki czemu chroni powłokę lakierniczą każdego samochodu. Warstwa fotoluminescencyjna nałożona na odbojnicę płaską czerwono-żółtą sprawia że jest ona doskonale widoczna nawet podczas braku oświetlenia.

Przeznaczenie odbojnic płaskich jest znacznie szersze i nie ogranicza się jedynie do użycia w garażach a ograniczone jest jedynie inwencją twórczą użytkownika. Dzięki posiadanemu w spodniej warstwie wycięciu, odbojnicę możemy umieszczać również na narożnikach słupów, ścian itp.

Odbojnica płaska fotoluminescencyjna dostępna jest w rozmiarze 15 x 33cm. Jednak na indywidualne potrzeby możemy wykonać odbojnicę w każdym dogodnym rozmiarze. Aby zamówić odbojnicę w nietypowym rozmiarze zapraszamy do kontaktu z nami.

36.94

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 33 cm / Tworzywo elastyczne / Świecący 36.94 zł

Brak opinii i ocen.