21 Strefa zagrożenia wybuchem

Znak ostrzegawczy - Z-NB007 - Znak 21 strefa zagrożenia wybuchem


21 Strefa zagrożenia wybuchem

Znak 21 strefa zagrożenia wybuchem oznacza przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa w postaci obłoku palnego pyłu w powietrzu może czasami wystąpić w trakcie normalnego działania.

Znak służy do oznakowania strefy zagrożenia wybuchem jest dopuszczony przez Państwowy Instytut Badawczy i spełnia wymogi obowiązujących norm.

Przepis § 5 ust. 1 r.m.w.a.w. nakazuje podział przestrzeni zagrożonych wybuchem na strefy, klasyfikując je na podstawie prawdopodobieństwa i czasu występowania atmosfery wybuchowej. A zgodnie z zapisem § 5 ust. 4 r.m.w.a.w. przestrzenie, w których istnieje możliwość wystąpienia atmosfery wybuchowej w ilościach zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu, pracodawca powinien oznakować, przy wejściach do tych przestrzeni, znakiem ostrzegawczym, określonym w załączniku do r.m.w.a.w.

Dlatego oferujemy znak 21 strefy zagrożenia wybuchem wykonany na sztywnej nieświecącej płycie PCV w rozmiarze 15 x 21 cm, który posiada samoprzylepne elementy ułatwiające jego szybki montaż. Dzięki zastosowaniu do produkcji wysokiej jakości materiałów, znak ostrzegawczy na długo pozostanie jak nowy. 

Istnieje możliwość wykonania znaku w dowolnym rozmiarze na innym z dostępnych podłoży, w tym celu zachęcamy do kontaktu z nami.

8.13

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 21 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 8.13 zł

Brak opinii i ocen.