Znak przeciwpożarowy Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo

Znak ochrony przeciwpożarowej - Z-BC122L - Znak przeciwpożarowy Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo


Znak przeciwpożarowy Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo

Znak "Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Do sprzętu przeciwpożarowego w lewo" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

8.67

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


14 x 36 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 8.67 zł
36 x 92,5 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 44.29 zł

Brak opinii i ocen.