Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę

Znak BHP - Z-AC219 - Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę


Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę
Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę Znak ewakuacyjny Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę

Oznakowanie - Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę to jeden z elementów systemu niskiego oświetlenia nazywanego w skrócie SWGS. Znacznik podłogowy - wklejany jest w podłogę, dzięki czemu widoczny jest nawet podczas dużego zadymienia. Dzięki wykonaniu w technologii SL/5 i swoim cechom fotoluminescencyjnym - oznakowanie systemów niskiego oświetlenia widoczne jest w bardzo trudnych warunkach, nawet wówczas, gdy odcięte zostanie źródło oświetlenia.

 

Znak - Kierunek drogi ewakuacyjnej - znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę jest wykonany z materiału termoplastycznego i charakteryzuje się najwyższą trwałością oraz estetycznym wyglądem. Jest doskonałym przykładem na prawidłowe oznakowanie dróg ewakuacyjnych i wskazanie właściwego kierunku ucieczki, w sytuacjach zagrożenia.

 

Znacznik podłogowy - wpuszczany w podłogę, dzięki zastosowanej technologii jest odporny na ścieranie, nawet przy bardzo intensywnym ruchu pieszym.

 

38.51

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10,1 x 10,1CM cm / Materiał termoplastyczny / Świecący 38.51 zł

Brak opinii i ocen.