Znak ewakuacyjny Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia LLL - PCV

Znak BHP - Z-AC210 - Znak ewakuacyjny Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia LLL - PCV


Znak ewakuacyjny Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia LLL - PCV
Znak ewakuacyjny Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia LLL - PCV Znak ewakuacyjny Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia LLL - PCV

Przypodłogowy ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia na płycie PCV to jeden z elementów systemu niskiego oświetlenia nazywanego w skrócie SWGS. Znak - ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia umieszczany jest na łączeniu ściany z podłogą, dzięki czemu widoczny jest nawet podczas dużego zadymienia. Ciągi te wsuwa się w specjalnie przygotowane profile z aluminium. Dzięki swoim cechom fotoluminescencyjnym oznakowanie systemów niskiego oświetlenia widoczne jest w bardzo trudnych warunkach, nawet wówczas, gdy odcięte zostanie źródło oświetlenia. 

 

Znak - Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia jest wykonany na sztywnej płycie z tworzywa sztucznego a jego montaż odbywa się poprzez wsunięcie znaku we wcześniej przygotowane profile. Jest doskonałym przykładem na prawidłowe oznakowanie dróg ewakuacyjnych i wskazanie właściwego kierunku ucieczki, w sytuacjach zagrożenia. Aby zwiększyć bezpieczeństwo w budynkach, na znak ciągu naściennego systemu SWGS możemy nakleić standardowe znaki ewakuacyjne wskazujące kierunek drogi ewakuacyjnej.

 

Ciąg naścienny systemu niskiego oświetlenia, dzięki zastosowanej technologii jest odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne takie jak uderzenia czy otarcia.

24.58

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


2,5 x 100 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 24.58 zł
5 x 100 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 66.16 zł
10 x 100 cm / Płyta PCV 1 mm / Świecący 86.63 zł

Brak opinii i ocen.