Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania

Z-FA043


Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania

Znak "Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Zawór odcinający na systemie instalacji gaśniczej, wodnej lub zraszania" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

19.64

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 15 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 19.64 zł

Brak opinii i ocen.