Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... m

Z-SA007


Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... m

Znak "Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... m" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... mcharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... mzostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Zakaz wjazdu pojazdów o wysokości ponad ... mmoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

Na życzenie klienta możemy zmienić wartość liczbową zamieszczoną na znaku. Wartość liczbową należy wpisać w polu UWAGI podczas składania zamówienia.

16.91

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


33 x 33 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 16.91 zł
33 x 33 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 27.12 zł

Brak opinii i ocen.