Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego obiektu

Z-NE021


Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego obiektu

Znak Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego obiektu jest jednym z wielu informacyjnych znaków BHP dostępnych w naszej ofercie. Jest jedną z najbardziej przystępnych i zrozumiałych form przekazywania informacji, zrozumiała dla każdego kto znajdzie się w pobliżu znaków. 

Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 9 listopada 1995r. o ochronie zdrowia przed szkodliwymi następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych zarządca lub właściciel ma obowiązek w widoczny sposób oznakować obiekty lub środki transportu, w których obowiązuje zakaz stosowania wyrobów tytoniowych. 

Tablica Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego obiektu wykonany został na płycie PCV, dzięki czemu jest całkowicie odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Dlatego też nasze oznakowanie idealnie nadaje się na zewnątrz i do wewnątrz budynków. Stosując nasze znaki zakazu palenia masz pewność, że na długo pozostanie on jak nowy, nie wyblaknie i nie straci swoich właściwości.

Najważniejsze cechy naszych znaków informacyjnych:

  • wykonane są z lekkiego i wytrzymałego tworzywa PCV
  • są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • cyfrowy nadruk najwyższej jakości
  • układ graficzny i kolorystyka dobrana dla jak najlepszej widoczności znaku
  • możliwość szybkiego montażu tablic 

Piktogram Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego obiektu jest zgodny z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Znak wykonać możemy w dowolnym rozmiarze, na dowolnym podłożu według wytycznych zamawiającego. W tym celu prosimy o kontakt z nami.

Rozmiary występujące w regularnej sprzedaży przedstawia poniższe zestawienie:

4.33

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 25 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 4.33 zł
10 x 25 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 9.88 zł
20 x 50 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 19.60 zł
50 x 125 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 137.52 zł

Brak opinii i ocen.