Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwa

Z-SB019


Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwa

Znak "Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwa" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwacharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwazostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Zachowaj odległość bezpieczną od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania paliwamoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

86.06

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


50 x 110 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 86.06 zł
70 x 150 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 160.40 zł

Brak opinii i ocen.