Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazu

Z-SB018


Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazu

Znak "Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazu" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazucharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazuzostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Zachowaj odległość 10 m od pojazdu tankującego. Wyłącz silnik podczas tankowania gazumoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

86.06

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


50 x 110 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 86.06 zł
70 x 150 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 160.40 zł

Brak opinii i ocen.