Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac wzbronionych kobietom

I-BHP-43014 - Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią


Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac wzbronionych kobietom

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią opracowana została przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na podstawie nowego rozporządzenia. Rozporządzenie zmieniło dotychczasowe przepisy dotyczące prac wzbronionych kobietom. Prace te zostały zastąpione wykazem prac uciązliwych, niebezpiecznych oraz szkodliwych dla zdrowia kobiet, ale wyłącznie tych będących w ciąży lub karmiących piersią. Pozostałe pracownice mogą wykonywać wszystkie prace, zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami ogólnymi  np. maksymalnymi dopuszczalnymi stężeniami substancji chemicznych, pyłów itp. 

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią zawiera podstawowe elementy wynikające z prawa pracy, jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego pracownika, treściwy oraz niebudzący wątpliwości pracownika.

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet w ciąży i kobiet karmiących dziecko piersią oferujemy Państwu w dwóch wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

8.99

Dostępność: NATYCHMIAST

Pobierz podgląd
 
 


Planszowa, laminat - A4 8.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 13.50 zł
Planszowa, laminat - A3 17.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 18.99 zł

Brak opinii i ocen.