Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet

I-BHP-43016 - Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet


Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet opracowana została przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na podstawie właściwych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, w oparciu o dokumentację techniczno – ruchową maszyn i urządzeń wykorzystywanych w czasie pracy oraz dokumentację oceny ryzyka zawodowego, z uwzględnieniem statystyki wypadków i zdarzeń wypadkowych na stanowiskach pracy, a także na podstawie obserwacji i konsultacji z pracownikami oraz pracownikami nadzorującymi pracę. Wieloletnia praca oraz doświadczenie osób tworzących instrukcje bhp zapewnia prawidłowość i rzetelność ich wykonania.

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet zawiera podstawowe elementy wynikające z prawa pracy, jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego pracownika, treściwy oraz niebudzący wątpliwości pracownika, co do kolejność i bezpiecznego wykonywania czynności. 

Instrukcja BHP - Wyciąg z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet oferujemy Państwu w dwóch wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

 

Brak opinii i ocen.