UWAGA! Zawiera azbest!

Z-LD003


UWAGA! Zawiera azbest!

Tabliczka UWAGA! Zawiera azbest - krokidolit! jest znakiem wykonanym zgodnie z wytycznymi rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie sposobów i warunków użytkowania wyrobów zawierających azbest jak i również jego bezpiecznego wykorzystania. 

Zgodnie z Załącznikiem nr 2 – Dz.U. z 2004 r. Nr 71, poz. 649 z późn. zm. Oznakowanie UWAGA! Zawiera azbest - krokidolit! składa się z dwóch części: górnej z białą literą „a” na czarnym tle stanowiącą 40% wysokości znaku i dolnej zawierającej czytelny i wyraźny biały napis opisujący zagrożenie na czerwonym tle będący 60% częścią tabliczki. Zgodnie z wzorem oznaczenia powinny posiadać wymiary co najmniej 2,5cm szerokości i 5cm wysokości.

Należy pamiętać również o tym aby w odpowiedni sposób oznakować pojazdy przewożące azbest czy odpady azbestowe. Pozwoli to uniknąć wielu niebezpieczeństw związanych z nieodpowiednim podejściem do jakże niebezpiecznego materiału, którym jest azbest.   

Tablica UWAGA! Zawiera azbest - krokidolit! wykonana na podłożu z poliwęglanu, który posiada wysoką odporność na ścieranie.  

Znak dostępny jest w trzech rozmiarach przedstawionych w poniższej tabeli.

5.35

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


3 x 5 cm / Poliwęglan / Nieświecący 5.35 zł
6 x 10 cm / Poliwęglan / Nieświecący 7.93 zł
9 x 15 cm / Poliwęglan / Nieświecący 15.19 zł

Brak opinii i ocen.