UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmiercią

Z-OB003


UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmiercią

Znak "UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmiercią" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmierciącharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmierciązostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "UWAGA! Ścinka drzew - przejście i przejazd surowo wzbr., grozi kalectwem lub śmierciąmoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

49.28

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


40 x 50 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 49.28 zł

Brak opinii i ocen.