UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę

Z-KB014


UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę

Znak "UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "UWAGA! Promieniowanie laserowe. Nie spoglądać w wiązkę" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

2.64

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


5,25 x 10,5 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 2.64 zł
10,5 x 21 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.68 zł
21 x 42 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 12.60 zł

Brak opinii i ocen.