UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)

Z-RB011


UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)

Znak "UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "UWAGA! Drzwi zamykają się samoczynnie. Nie zamykaj na siłę (drzwi dwuskrzydłowe)może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

1.22

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10,5 x 14,8 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 1.22 zł
10,5 x 14,8 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 2.45 zł
14,8 x 21 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 2.37 zł
14,8 x 21 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 4.74 zł
21 x 29,7 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 5.76 zł
21 x 29,7 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 9.60 zł

Brak opinii i ocen.