Tabliczka telefonów alarmowych 2

Z-DA003


Tabliczka telefonów alarmowych 2

Tabliczka telefonów alarmowych jest zbiorem najważniejszych telefonów alarmowych na terenie Polski dostępnych 24 godziny na dobę. Skrócone trzycyfrowe numery wybiera się bez żadnych poprzedzających je cyfr a Polskie prawo nie pozwala na stosowanie innych trzycyfrowych numerów specjalnych. Umieszczona w pobliżu telefonu alarmowego, znacząco podnosi bezpieczeństwo pracowników budynku jak i również pozostałych jego użytkowników. 

Tabliczka jest najwyższej jakości produktem posiadającym grafiki odpowiadające poszczególnym służbom ratunkowym wraz z numeremi telefonu alarmowego przypisanymi do każdej z nich. Produkt występuje w rozmiarze 14,8 x 21 cm w formie folii samoprzylepnej lub tabliczki PCV z samoprzylepnymi elementami mocującymi, co w znaczący sposób ułatwia jego montaż. Dzięki zastosowaniu rzucającego się w oczy koloru czerwonego i żółtego tablica telefonów alarmowych jest łatwa do zauważenia nawet w najcięższych warunkach.

Użyte do produkcji najwyższej jakości materiały zapewniają  wysoką odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologi nadruku tabliczka telefonów alarmowych zachowa swoją wysoką jakość przez długie lata.

6.69

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


14,8 x 21 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 6.69 zł
14,8 x 21 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 8.60 zł

Brak opinii i ocen.