Tablica UWAGA! Roboty na rusztowaniu

Z-OA016


Tablica UWAGA! Roboty na rusztowaniu

Oferowana budowlana Tablica UWAGA! Roboty na rusztowaniu jest jednym z niezbędnych elementów ograniczającym ryzyko wystąpienia wypadku przy każdej rozpoczynającej się jak i trwającej inwestycji budowlanej. Informuje i ostrzega o prowadzonych na rusztowaniu pracach mogących zagrażać osobom znajdującym się w jego pobliżu.

Prawidłowe oznakowanie budowy oraz dobór odpowiednich tablic regulowany jest przez przepisy prawa budowlanego i Rozporządzenie Ministra Infrastruktury. Dlatego zgodnie z wytycznymi w nich zawartymi znak wykonany jest na żółtej rzucającej się w oczy płycie PCV, dzięki czemu ostrzega osoby w jego pobliżu o występującym niebezpieczeństwie.

Proponowana tablica wykonana jest z płyty PCV, którą wyróżnia wyjątkowa odporność na zmienne warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, woda, słońce czy mróz. Nadruk na znaku wykonany jest metoda sitodruku. Dzięki swoim właściwością posłuży ona Państwu przez dłuższy okres czasu.

Tablica UWAGA! Roboty na rusztowaniu posiada cztery otwory ułatwiające jej montaż zarówno na ogrodzeniu jak i tablicy informacyjnej. 

Znak dostępny jest w trzech rozmiarach wyszczególnionych w poniższej tabelce.

4.99

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


24 x 33 cm / Płyta PCV 0,6 mm / Nieświecący 4.99 zł
32 x 44 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 9.47 zł
43,5 x 61 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 21.74 zł

Brak opinii i ocen.