Tablica sygnałów ratunkowych

Z-FD003


Tablica sygnałów ratunkowych

Znak tablica sygnałów ratunkowych jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia morskiego. Jest podstawą prawidłowej komunikacji na morzu.

Oferowany przez nas znak tablica sygnałów ratunkowych został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak tablica sygnałów ratunkowych został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Tablica sygnałów ratunkowych" został wykonany w formacie 27 x 40cm na podłożu z płyty PCV. Płyta PCV posiada samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiające montaż na każdej powierzchni.

Znak "Tablica sygnałów ratunkowych" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

137.52

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


27 x 40 cm / Folia winylowa / Nieświecący 137.52 zł

Brak opinii i ocen.