Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)

Z-OB027


Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)

Znak "Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Tablica informacyjna o leśnym kompleksie (z symbolem lasów państwowych)może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

57.31

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


35 x 70 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 57.31 zł

Brak opinii i ocen.