Tablica budowlana informacyjna 1 kolor (czarny)

Z-OA098


Tablica budowlana informacyjna 1 kolor (czarny)

Tablica informacyjna jest jednym z podstawowych elementów oznakowania na terenie budowy. Została zaprojektowana i wykonana zgodnie z wytycznymi zawartymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002r. mówiącym o sposobie prowadzenia dziennika budowy, montażu i rozbiórce, osobach upoważnionych do dokonywania wpisów w dzienniku, danych jakie powinna zawierać tablica informacyjna oraz ogłoszenie zawierające dane na temat bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

Oferowana przez nas informacyjna tablica budowlana wykonana została na twardej płycie PCV koloru żółtego w dwóch rozmiarach 49,5 x 65cm oraz 70 x 90cm. Zawiera informacje dotyczące prowadzonych robót budowlanych. Powinna być zamontowana w miejscu widocznym z drogi publicznej lub dojazdu do niej na wysokości umożliwiającej jej bezproblemowe odczytanie.  

Na tablicy informacyjnej możemy znaleźć informacje na temat:

  • rodzaju prowadzonych robót
  • dokładnego adresu budowy
  • numeru pozwolenia na budowę wydanego przez właściwe organy
  • imię, nazwisko lub nazwę inwestora, wykonawcy, nadzoru budowlanego, kierownika robót, kierownika budowy, inspektora nadzoru oraz projektantów
  • numer telefonu alarmowego
  • alarmowe numery telefonów pogotowia ratunkowego, straży pożarnej, policji 
  • numer telefonu do pogotowia gazowego oraz energetycznego
  • kontaktowy numer telefonu do okręgowego inspektora pracy

Nadruk na informacyjnym znaku budowlanym wykonany jest metodą sitodruku o podwyższonych parametrach odporności na promieniowanie UV dzięki czemu tablica będzie czytelna przez cały okres prowadzonych robót budowlanych.

Nasze tablice budowlane produkowane są przez wiodącego producenta oznakowań BHP co daje gwarancję najwyższej jakości oraz satysfakcję ich wyboru. Tablice są lekkie, wytrzymałe mechanicznie, odporne na wodę oraz promieniowanie UV, są odporne na szeroki zakres temperatur.

36.20

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


49,5 x 65 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 36.20 zł
70 x 90 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 59.50 zł

Brak opinii i ocen.