Tablica BIOZ informacyjna - ogłoszenie

Z-OA092


Tablica BIOZ informacyjna - ogłoszenie

Tablica informacyjna BIOZ - ogłoszenie jest jednym z podstawowych elementów oznakowania na terenie budowy. Została zaprojektowana i wykonana zgodnie z wytycznymi zawartymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002r. mówiącym o sposobie prowadzenia dziennika budowy, montażu i rozbiórce, osobach upoważnionych do dokonywania wpisów w dzienniku, danych jakie powinna zawierać tablica informacyjna oraz ogłoszenie zawierające dane na temat bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.

Oferowana przez nasz sklep internetowy budowlana tablica BIOZ - ogłoszenie wykonana została na twardej płycie PCV koloru żółtego w dwóch rozmiarach 49,5 x 65cm oraz 60 x 85cm. Zawiera informacje dotyczące prowadzonych robót budowlanych. Powinna być zamontowana w miejscu widocznym z drogi publicznej lub dojazdu do niej na wysokości umożliwiającej jej bezproblemowe odczytanie. 

Tablica bioz zawiera informacje na temat:

  • rodzaju prowadzonych robót
  • termin rozpoczęcia i zakończenia robót
  • maksymalnej liczby pracowników przebywających na budowie
  • informację dotyczące planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
  • imię i nazwisko kierownika budowy

Nadruk na tablicy BIOZ - ogłoszenia wykonany jest metodą sitodruku o podwyższonych parametrach odporności na promieniowanie UV dzięki czemu tablica będzie czytelna przez cały okres prowadzonych robót budowlanych.

Nasze tablice budowlane produkowane są przez wiodącego producenta oznakowań BHP co daje gwarancję najwyższej jakości oraz satysfakcję ich wyboru. Tablice są lekkie, wytrzymałe mechanicznie, odporne na wodę oraz promieniowanie UV, są odporne na szeroki zakres temperatur.

Cena poszczególnych formatów dostępna w tabeli poniżej.

38.10

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


49,5 x 65 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 38.10 zł
60 x 85 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 75.83 zł

Brak opinii i ocen.