Strefa zagrożenia

Z-KC005


Strefa zagrożenia

Oferowany przez nas znak "Strefa zagrożenia" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Strefa zagrożenia" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Strefa zagrożenia" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Strefa zagrożenia" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

2.40

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 10 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 2.40 zł
15 x 15 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.31 zł
20 x 20 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 5.27 zł
20 x 20 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 11.45 zł

Brak opinii i ocen.