Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione

Z-KC006


Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione

Oferowany przez nas znak "Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione" został wykonany w formacie 29,7 x 42cm na podłożach z foli samoprzylepnej lub płyty PCV, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Zarówno folia samoprzylepna, jak i płyta PCV, posiadają samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiające montaż na każdej powierzchni.

Znak "Strefa promieniowania elektromagnetycznego. Przebywanie zabronione" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

16.37

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


29,7 x 42 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 16.37 zł
29,7 x 42 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 32.02 zł

Brak opinii i ocen.