Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)

Z-MA005


Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)

Znak "Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Składować w co najwyżej dwóch warstwach (określenie ilości warstw wg zamówienia)może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

1.87

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


5,2 x 7,4 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 1.87 zł
7,4 x 10,5 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 2.11 zł
10,5 x 14,8 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 2.11 zł
14,8 x 21 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.98 zł

Brak opinii i ocen.