Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2

Z-AC501


Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2

Znak "Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Rewers znaków bezpieczeństwa (przykl. na szybach) 2" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

3.94

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 20 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.94 zł
10 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 4.51 zł
15 x 30 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 7.44 zł
20 x 40 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 9.27 zł

Brak opinii i ocen.