Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty

Z-AC250 - Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty


Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty
Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty

Profil ochronny ostrzegawczy czerwono - żółty ma wszechstronne zastosowanie, np. w szpitalach, halach magazynowych, warsztatach, garażach, szkołach, w pomieszczeniach biurowych itp. Stosowany jest w celu zabezpieczenia przeszkód czy potencjalnych zagrożeń na drodze ewakuacyjnej mogących stanowić zagrożenie w postaci różnych urazów fizycznych.

Elastyczny profil ochronny jest mocny, elastyczny i łatwo zauważalny, dzięki swoim czerwono - żółtym barwom. Pianka z której została wykonana odbojnica, dzięki swojej elastyczności, pochłania dużą część siły uderzenia chroniąc tym samym ludzi, maszyny, urządzenia jak i inne zabezpieczane powierzchnie przed skutkami uderzeń.

Ostrzegawczy profil ochronny czerwono - żółty wykonany jest z pianki, która mechanicznie zabezpiecza przed uderzeniami czy otarciami, a dzięki warstwie samoprzylepnej zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. Profil ochronny ostrzegawczy aby sprostać wymaganiom każdego klienta profile ochronne produkujemy w dwóch wersjach kolorystycznych czarno-czerwonej oraz czarno-żółtej.  

Profile ochronne wykonane są z tworzywa elastycznego i dostępne są w sprzedaży w odcinkach 1m. Posiadają samoprzylepne elementy mocujące, dzięki którym montaż profilu ochronnego w przeznaczonym dla niego miejscu jest szybki i wręcz banalne.

Dane techniczne profilu:

  • długość: 1000mm
  • ⌀ profilu: 45mm
  • szerokość powierzchni montażowej: 35mm
  • kolorystyka: czarno-żółta - nieświecąca
  • wykonanie: tworzywo elastyczne
64.44

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


1MB cm / Tworzywo elastyczne / Nieświecący 64.44 zł

Brak opinii i ocen.