Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronione

Z-OB004


Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronione

Znak "Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronione" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronionecharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronionezostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Okres suszy - rozniecanie ognisk, palenie papierosów na terenie lasu surowo wzbronionemoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

49.28

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


40 x 50 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 49.28 zł

Brak opinii i ocen.